O karcie

Karta Kielczanina to program rabatowy dla osób mieszkających w Kielcach lub płacących tutaj podatki.

Karta Kielczanina to oddolna inicjatywa Stowarzyszenia Przyjazne Kielce, która ma zwiększyć atrakcyjność Kielc i pokazać, że warto tu mieszkać i warto tutaj płacić podatki. Dzięki temu swoistemu programowi lojalnościowemu możemy zaproponować Państwu bardzo korzystne bonusy i rabaty na usługi oferowane na terenie Kielc.

W chwili obecnej bowiem Kielce są miastem wojewódzkim, z którego ubywa najwięcej mieszkańców w Polsce i jednym z nielicznych, które nie stosuje żadnych programów zachęcających do meldowania się i płacenia tutaj podatków. Jakby zapomniały iż każdy zameldowany/ zarejestrowany w Urzędzie Skarbowym płaci samych podatków średnio 1100 zł rocznie.

By wypełnić tę lukę - własnymi siłami Stowarzyszenia Przyjazne Kielce oraz lokalnych przedsiębiorców tworzymy Kartę Kielczanina - całkowicie bezpłatnie i niezależnie.

Karta Kielczanina to także kolejne narzędzie wsparcia lokalnego biznesu. Każda firma, która zaoferuje posiadaczom karty rabat na swoje usługi czy towary i zostanie partnerem w programie będzie mogła liczyć na skuteczną promocję swojej działalności.

Każda z firm oferujących zniżki otrzyma: bezpłatną reklamę na stronie internetowej Stowarzyszenia Przyjazne Kielce dedykowanej Karcie Kielczanina, na oficjalnym profilu na Facebooku oraz innych materiałach informacyjno – promocyjnych. (patronat medialny obejmą lokalne media, będą dystrybuowane ulotki z adresami punktów zniżkowych, organizowane będą eventy promujące Kartę i firmy oferujące zniżki).

Karta Kielczanina pokazuje, że w Kielcach opłaca się nie tylko mieszkać, ale także prowadzić swój biznes.

Kartę Kielczanina może otrzymać każdy pełnoletni mieszkaniec Kielc oraz osoby rozliczające się tutaj z podatku dochodowego. Wystarczy przyjść do siedziby Stowarzyszenia Przyjazne Kielce na ulicy Wspólnej 8A, wypełnić formularz, (można go wypełnić również drogą mailową lub pocztową), a imienną kartę otrzymamy od ręki. Aby skorzystać ze zniżki u partnera programu, należy pokazać kartę oraz dowód osobisty lub inny dokument ze zdjęciem, który potwierdzi nasza tożsamość.

 

tel. 576 189 286 • e-mail: przyjaznekielce@przyjaznekielce.pl
projekt i realizacja: amill.pl | Copyright © 2016 - 2018